Chirurgia plastyczna jest najszybciej rozwijającą się dziedziną medycyny.

Nic więc dziwnego, że powstaje coraz większa ilość klinik proponujących usługi z zakresu zabiegów  korekcyjnych. W zasadzie wszystkie niedoskonałości potrafią korygować. Największą popularnością cieszą się operacje plastyczne poprawiające wygląd twarzy, takie jak: korekcja kształtów nosa, korekcja  uszu, redukcja tkanki tłuszczowej i chirurgia plastyczna piersi. Korekta przeprowadzana przez chirurga plastyka odmienia nie tylko wygląd fizyczny pacjenci zyskują też coś nie mniej ważnego. Zwykły, zabieg korekcji nosa powoduje, że pozbywamy się kompleksów, które od dawna zatruwają im życie. Powiększenie piersi wystarcza by pacjentka znowu poczuła się najzwyczajniej w świecie dobrze we własnym ciele.

operacje3

Doświadczony ekspert chirurgii estetycznej jest dla wielu pacjentów wręcz cudotwórcą, który zmienia ich życie, pozwala zapomnieć o dawnych kompleksach i na nowo odmienić postrzeganie samych siebie. Nieustanne udoskonalanie technik przeprowadzania zabiegów sprawia, że operacje stają się coraz bezpieczniejsze. Owszem, ryzyko zawsze trzeba brać pod uwagę, ale ekspert z wieloletnim doświadczeniem plus świetny, nowoczesny sprzęt naprawdę minimalizują ryzyko. Wszyscy kandydaci przed zabiegiem mają zlecane całe serie skrupulatnych badań, których celem jest ocenę wszelkich informacji o ich stanie zdrowia. W czasie tych spotkań omawia się szczegółowo co i jak będzie wykonywane ustalany jest plan rekonwalescencji i efekty, jakie osiągniemy po po korekcie. Naczelną zasadą jest to, by naszą sylwetkę poprawiać, a nie całkowicie zmieniać. Dobry specjalista nie wyda zgody na powiększenie biustu z wielkości A do D, albo nie zasugeruje odsysania tłuszczu  jeśli nagromadzony tłuszcz jest efektem lenistwa. Istotą chirurgii plastycznej jest  podkreślenie i wydobycie przyrodzonego piękna.

estetyka2

Założenia kandydatów do operacji powinny więc być realne poza tym muszą oni się przygotować na różny czas oczekiwania na dostrzeżenie ostatecznych wyników. Operacje plastyczne są jednak inwazyjne, ingerują i to nie tylko w zewnętrzne powłoki ale również  chociażby podczas liposukcji w tkanki wewnętrzne. Czasami po operacji przez pewien okres pojawia się opuchlizna i zasinienia. W przypadku rozległych ingerencji taki stan może się utrzymywać w ciągu kilku najbliższych tygodni. Z reguły na ostateczne rezultaty trzeba poczekać minimum 3 tygodnie. W tym czasie pacjenci pozostają pod  obserwacją eksperta który wykonywał  operację.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kuchnia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s